Проект AERO-UA

19 квітня 2017 року в Національному авіаційному університеті в рамках XIII міжнародної науково-технічної конференції "АВІА-2017" відбудеться Міжнародна конференція за проектом AERO-UA Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» – «Promote opportunities for aviation research collaboration between Ukraine and Europe» («Розширення можливостей співпраці між Україною та Європою для досліджень в авіаційній галузі») та круглий стіл із обговорення напрямів співпраці.

 

Проект AERO-UA програми «Горизонт 2020», одним із бенефіціарів якого є Національна академія наук України, розпочався в 2016 році та триватиме 36 місяців. Консорціум проекту складається з 9 партнерів, 5 із яких представляють Україну ( Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут", НАН України, Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені академіка О.Г. Івченка («Івченко-Прогрес»), Український науково-дослідний інститут авіаційної технології «УкрНДІАТ» і корпорація ФЕД), і 4 промислові компанії та університети ЄС.

 

Основним завданням Проекту AERO-UA є стимулювання наукового співробітництва в авіаційній галузі між Україною та ЄС – шляхом стратегічної й адресної підтримки. Проект AERO-UA орієнтований виключно на Україну, оскільки вона володіє величезним авіаційно-космічним потенціалом, але має недостатній рівень міжнародної кооперації в цій галузі.

 

Метою конференції 19 квітня цього року є формування й розширення наукових і практичних зв’язків між Україною та країнами ЄС. Програмою заходу передбачено ознайомлення присутніх із можливостями підтримки науково-дослідницької діяльності в аерокосмічній галузі через масштабні прикладні програми ЄС. Будуть представлені напрями для можливої майбутньої співпраці з європейськими партнерами проекту. Серед виступів заплановано доповіді щодо вже розпочатих у рамках AERO-UA пілотних проектів в галузі авіаційних досліджень.

 

 

Детальну інформацію щодо реалізації проекту AERO-UA представлено на сайті: http://www.aero-ua.eu/

 

Контактна особа в НАН України:
Лев Сергій Богданович
(044) 239-67-99
e-mail: S.Lev@nas.gov.ua

 

Для участі необхідно попередньо зареєструватися

If you would like to register to attend, please complete this registration

 

 

enruuk

AERO-UAПідписатись на розсилку